Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Huta Szklana – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

710 000 zł159,80 m² 4 443,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, położony w malowniczej Hucie Szklanej o pow. 1159.76 m2. Ta atrakcyjna lokalizacja zapewnia bliskość natury, a jednocześnie dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Rokitno Szlacheckie(Huta Szklana + 20 km)

433 000 zł70 m² 6 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:848 m²

Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno(Huta Szklana + 8 km)

3 990 000 zł338,33 m² 11 793,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Umowa przedwstępna. Luksusowa rezydencja jak z katalogu - gotowa do zamieszkania. Tego jeszcze nie widziałeś! kompleks budynków W zabudowie : budynek mieszkalny jednorodzinny i Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ceramiczna

Myszków(Huta Szklana + 23 km)

795 555 zł112,50 m² 7 071,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w Myszkowie przy ul. Ceramicznej - idealny dla osób poszukujących wygody, prywatności oraz spokojnej okolicy do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chechło

Chechło(Huta Szklana + 25 km)

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny parterowy położony na działce 4,61 a w spokojnej okolicy w miejscowości Chechło, gmina Klucze. Budynek mieszkalny z lat 70 - tych o konstrukcji murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Jagodowa

Wysoka Lelowska(Huta Szklana + 23 km)

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 68m2 znajdujący się w Wysoce Lelowskiej przy ul. Jagodowej gm. Żarki. Usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Młynarska

Mójcza(Huta Szklana + 24 km)

919 000 zł248,89 m² 3 692,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednokondygnacyjny położony w miejscowości Mójcza, ul. Młynarska 6 km w linii prostej od centrum Kielc, 7 min. Jazdy samochodem do miasta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zaskale

Zaskale(Huta Szklana + 20 km)

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

| rezerwacja Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 92 m2 (pow. całk. ok. 230 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 11 000 m2 (1,1 ha) w miejscowości Zaskale, gm. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żarki

Żarki(Huta Szklana + 21 km)

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam nowoczesny dom w Żarkach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu nowoczesny dom o powierzchni 178 m2 na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bolesławska

Klucze(Huta Szklana + 25 km)

1 370 000 zł324,60 m² 4 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wolnostojący dom położony na dużej, 13-arowej działce w Kluczach, w wyjątkowo dobrze skomunikowanej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Lokalizacja łączy spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Złota

Cedzyna(Huta Szklana + 22 km)

920 000 zł109 m² 8 440,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zrealizowanego według projektu Dom w Poziomkach 5. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Huta Szklana

Huta Szklana,wielkopolskie

150 000 zł283 m² 529,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

na sprzedaż, dom w stanie durowym, działka pow. 8700m2, huta, spokojna okolica Dom wolnostojący w stanie surowym częściowo zamkniętym o pow. 198,8 m2 w Hucie Szklanej, gmina Krzyż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij